Prověření dvojčat

16. května 2007 v 18:11 | ivča
V tomhle interview s klukům pokládaly stejné otázky, Tom o Billovi a Bill o Tomovi.
Tom o Billovi
Je tvůj bratr pověrčivý?
Tom: Ne. Až na: Jestli my čtyři nejsme půl hodiny před show ve stejné místnosti, pak to přinese neštěstí. V tomhle směru, jsme opravdu pověrčivý, dáváme na to hodně pozor. Vzájemně si přinášíme štěstí.
Co chce rozhodně zopakovat?
Tom: Bill chce znova zkusit parašuting nebo bungee-jumping. Pro něj, to bylo dobrý, ale pro mě, to tak super nebylo, protože jeho život byl v cizích rukách. Ale až mu bude 60, možná to zopakuje.
Co s tebou nesdílí?
Tom: Rozhodně se nedělíme o kartáčky na zuby a takové věci. Taky nikdy nepijeme ze stejné sklenice, myslím, že je to nechutné.
Půjčujete si oblečení?
Tom: Do našich šesti let, jsme nosili to samé oblečení, taky se někdy stalo, že jsme si ho vyměnili. Ale teď už ne, nikdy.
Jaké je Billovo oblíbené oblečení?
Tom: Bill nemá oblíbené oblečení, ale kdyby si měl nějaké vybrat, byla by to jeho kožená bunda. Bill ji pořád nosí ve svém kufru a táhne ji všude a nosí ji. Vypadá každý den jinak.
O čem se hádáte?
Tom: Diskutujeme a hádáme se každý den. Někdy to jsou věci, které se týkají kapely a na které mám rozdílné názory. Ale většinou to jsou skrz všední věci. Například, když někdo vylije kafe na ostatní.
Jak tě Bill provokuje?
Tom: Bill neustále zpívá, nezáleží kdy a kde. Provokuje mě to! Bill má vždycky hit. Nezáleží na tom, jestli je to naše vlastní píseň nebo něco, co slyšel v rádiu a i když to nemá vůbec rád. I když je opravdu dobrý zpěvák, někdy bych se nejradši zavřel ve svém kufru.
Co provokuje Billa u tebe?
Tom: Moje kecy, ale to provokuje celou kapelu, protože mě v tom nemůžou překonat. To je jak na hodině matiky, když jsou ostatní pozadu. Občas jsem si už myslel: "Ne, to teď ještě taky nedáš !". Jedna, dvě dobrý hlášky na den, tak to už musí být, aby z toho kluci dostali tenhle pocit. To taky pak ale stačí, abych je přetížil. Musím jim dát čas, aby to mohli dát taky jednou sami. Takovej je způsob procesu...
Ke komu má respekt?
Tom: Nemá idola, ale už uznával Nenu, když byl malý. Myslí si, že Green Day jsou opravdu dobří a taky Keane jsou už nějakou dobu jeho oblíbenou muzikou. Hodně respektuje lidi v tomhle hudebním levelu.
Jakou otázku už nemůže ani slyšet?
Tom: "Jak se přišlo na název kapely?". Už tuhle otázku nemůžeme ani slyšet, protože se nás na ni ptali už stokrát.
Jak vypadá jeho pokoj v hotelu po třech hodinách jeho pobytu?
Tom: Ne tak nepořádně jako Georgův pokoj, kde je všude špinavé prádlo a smradlavé ponožky na zemi. U Billa, je všude oblečení, ale není tam nepořádek a špína.
Jak se u vás liší vztah s vašimi rodiči?
Tom: Když jsme byli malí, víc jsem se držel táty a Bill zase víc mámy. Ale od rozvodu našich rodičů, trávíme spíš čas s naší mámou. Vždycky jsme si s nimi rozuměli velmi dobře.
Bill o Tomovi
Je tvůj bratr pověrčivý?
Bill: Tom není pověrčivý. Ale i přes to věří v osud.
Co chce rozhodně zopakovat?
Bill: Rozhodně chce zkusit bungee-jumping, chceme to někdy zkusit spolu.
Co s tebou nesdílí?
Bill: Svoje kalhoty!
Půjčujete si oblečení?
Bill: Tom nosí to svoje velké oblečení, které já nemůžu nosit.
Jaké je Tomovo oblíbené oblečení?
Bill. Jeho čepice. Tom miluje svoje čepice, má jich snad 20 000.
O čem se hádáte?
Bill: Vždycky se dohadujeme skrz malé věci, ale diskuze se rychle vypaří a den potom je všechno v pořádku.
Co Toma na tobě provokuje?
Bill: Provokuju Toma, protože se rozhoduju svými pocity. Tom je ten typ, co víc přemýšlí. Nesnáší, když se vždycky rozhodnu spontánně.
Ke komu má respekt?
Bill: Před dobrými muzikanty, to jsou pravděpodobně kytaristi. A taky dobři hip-hopeři, protože je shledává super.
Jakou otázku už nemůže ani slyšet?
Bill: "Proč jste nazvali svoji kapelu Tokio Hotel?"
Jak vypadá jeho pokoj v hotelu po tří hodinovém pobytu?
Bill: Velmi organizovaný bez nepořádku. Tom všechno pečlivě ukládá a nemá tam odbytý úklid. Má všechno vždycky na svém místě. Tom byl taky velmi perfekcionistický už na škole, vždycky měl po ruce svoje pravítko. V jeho pokoji, je vždycky uklizeno, hodně v to vkládá pozornost. Já jsem víc chaotický, ale musím říct, že nejsem tak nepořádný. Naše máma je velmi nápomocná. Nikdy jsme nebyli takový, že bychom někde nechali chaos.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama